Вести

Одлична игра и убедљива победа Железничара

Још једна одлична игра и убедљива победа Железничара за максималан учинак и лидерску позицију Зоне Дрина. У дербију трећег кола „дизелка“ је савладала Борац из Лешнице са 4:1 (2:1).

Стрелци за Лајковчане били су Велимировић у 5, Софронић у 39 (из пенала), Којић у 64. и Павловић у 78. минуту. Једини гол за госте дао је Матић у 31. минуту.

Жеља је од 82. минута играо са фудбалером мање на терену, јер је Стефан Петровић искључен због другог жутог картона. У овом мечу „пожутели“ су и Симић, Којић и Марковић, док је судија Симић из Аранђеловца тиму Борца доделио такође пет жутих картона.

Остали резултати трећег кола: Војвода Степановић – ОФК Осечина 1:3, Рађевац – Савинац 2:1, Јуниор Ново насеље – Севојно 4:0, Дрина – Раднички 0:1 и Јежевица – Слога ББ 1:3. Слободно је било Полимље.

Фудбалски караван Зоне Дрина предводе Железничар и Раднички са по 9 бодова, а следе ваљевски Јуниор, лешнички Борац и Севојно са по 6 бодова.