Вести

Незадрживи фудбалери Железничара – седам од седам!

Захваљујућу фантастичној серији резултата – седам победа у седам утакмица – фудбалери Железничара су се од данас издвојили на лидерској позицији Зоне Дрина. Пред домаћом публиком „дизелка“ је савладала Дрину из Љубовије са 2:0, док је Севојно убедљиво поражено у Лешници, тако да Жеља са утакмицом мање има три бода више од екипе из Златиборског округа и пет више од Осечине.

По идеалним условима за игру, увек неугодан противник из Љубовије сачувао је мрежу у првом полувремену, али већ на почетку другог дела игре млади Лука Јовановић је постигао погодак за велику радост домаћих играча и навијача. На 2:0 повисио је Драган Томић у 73. минуту, што је остао и коначан резултат.

Остали резултати 8. кола: Борац Лешница – Севојно 4:0,  Савинац 1933 – Раднички 3:2, Осечина – Слога (ББ) 1:0, Полимље – Јежевица 2:0 и Војвода СС (Драгиње) – Рађевац 1:1.

Табела: Железничар 21, Севојно 18 бодова, Осечина 16, Раднички 13, Борац 11, Дрина 11, Савинац 10, Слога (ББ) 10, Полимље 9, Рађевац 7, Јуниор 6, Војвода Степа Степановић 4, Јежевица 2.

У 9. колу Железничар гостује Јежевици, последњем тиму на табели, а слободна је Дрина из Љубовије.