4 септембар 2017
Категорија Новости
4 септембра 2017,
 Off

Железничар је на гостовању у Смедереву освојио први бод у овом првенству. Меч са истоименим тимом завршен је резултатом 1:1, а гол за нашег српсколигаша постигао је Обрадовић у 19. минуту. Гости су повели већ у деветом минуту, а извештачи су за играча утакмице прогласили голмана Железничара Танасијевића који је неколико пута фантастичним интервенцијама спасао мрежу. Следећег викенда Жеља игра комшијски дерби са убским Јединством, које има две победе и пораз. Задругар је у трећем колу Зоне Дрина поражен у Клупцима код Лознице са 2:0 од екипе Раднички Стобекс. Захваљујући добрим одбранама голмана домаћих Лајковчани нису искористили прилике за изједначење, да би Раднички у 80. минуту постигао и други гол. Задругар за сада има један бод, а у следећем колу дочекује Осечину, која има сва три пораза.