13 новембар 2017
Категорија Новости
13 новембра 2017,
 Off

Железничар је наставио серију добрих резултата, захваљујући којој се одлепио од дна табеле. У 15. кола Лајковчани су славили победу од 2:1 у Тутину. Интересантно је да су сви голови пали у последњих 20 минута игре. Стрелци за Жељу били су Милановић у 70. и Милисављевић (пенал) у 77. минуту, а за домаће Ђокић у 80. минуту, такође из једанаестерца. У првом полувремену оба тима имали су своје шансе, у другом је предњачио Железничар, што је и потврдио са два поготка. Наш српсколигаш је тренутно на 14. месту (од 18 клубова) са 13 бодова. Наредног викенда игра у Лозници, са истоименом екипом из доњег дела табеле.  Задругар је у Ариљу заслужено победио, притом искористивши грешке одбране домаћина и слабије интервенције голмана Будућности. У утакмици са доста голова лајковачки зонаш је победио са 3:2 (2:1), головима Ивановића у 25, Јеринића у 35. и Гајића у 59. Задругар. Домаћин је већ у 62. минуту смањио на 3:2, али до краја није успео да поравна резултат. Са Ариљцима и љишким Спартаком Лајковчани деле седмо место на табели Зоне Дрина са по 18 бодова. У 14. колу дочекује мионичку Рибницу.