7 април 2018
Категорија Новости
7 априла 2018,
 Off

У 18. колу Зоне Дрина у Лајковцу је Задругар убедљиво савладао Раднички Стобекс са 4:1 (3:1). Голове за домаћина постигли су Мустафи у 15. и 72, Јеринић у 24. и Гајић у 37. минуту, док је стрелац јединог гола за госте био Тадић у 33. минуту.  Око 200 гледалаца пратило је одличан меч, али са пуно оштрих стартова, тако да је судија Арсовић поделио по 5 жутих картона обема екипама. Утакмица је била и врло отворена са пуно шанси пред оба гола, при чему су Лајковчани били врло спретнији и сасвим заслужено славили победу. Лајковачки зонаш је седми са 27 бодова, а у недељу гостује ОФК Осечини, која е при дну табеле и бодови су јој преко потребни. Љижани су на свом терену савладали ваљевски Раднички са 2:1, Рибница и Дивци су међусобни сусрет завршили без голова, док је Осечина пред својим навијачима примила чак четири гола од лидера, Дрине из Љубовије.