6 новембар 2016
Категорија Новости
6 новембра 2016,
 Off

ФК “Задругар” је у 13. колу Зоне Дрина изгубио у Љубовији од “Дрине” резултатом 4:3 (2:2). Два гола за Лајковчане је постигао Бојан Симеуновић, у 8. и 88. минуту из пенала, а трећи Марко Стејанић у 24. минуту. С обзиром да „Дрина“ игра одлично ове сезоне, зелено-бели су овим изједначеним мечом још једном доказали да су такође ушли у добру форму. Два пута су водили у првом полувремену, али су домаћи оба пута брзо сустизали ту предност. Задругар је повео у 8, а Дрина изједначила у 13. минуту. Слично се догодило и после поготка Стејанића у 24. минуту – домаћин је изједначио из пенала већ после два минута.
“Задругар” је мало попустио у другом полувремену тако да је зонаш из Љубовије головима у 75. и 84. минуту дошао до вођства од 4:2. Наш фудбалери успели су до краја само да ублаже пораз, поготком Симеуновића из једанаестерца. Упркос поразу, лајковачки зонаш је и даље десети на табели са 17 бодова. У наредном колу “Задругар“ на домаћем терену дочекује екипу “Рађевца”, 13. новембра од 13 сати.