28 август 2019
Категорија Новости
28 августа 2019,
 Off

У другом колу Колубарско-Мачванске зоне и Задругар и Железничар остварили су победе. У дербију кола Задругар је у Ваљеву савладао Раднички са 2:0 и тренутно је једини клуб у лиги са максималних шест бодова. Голове су постигли Марковић у 28. и Томић у 75. минуту. Фудбалери Задругара су паметном игром искористили своје прилике па је тако први гол постигнут из корнера, после грешке одбране домаћих, а други из одличног контранапада. У првом периоду игре Раднички је имао иницијативу, док је друго полувреме било равноправно.

Железничар се опоравио после убедљивог пораза у Богосавцима и савладао Младост из Мачванског Прњавора са високих 3:0, погоцима Софронића и Прокића. Сви голови су пали у првом полувремену. У принципу, Жеља је имао лак задатак, тако да ћемо у наредним колима видети праву снагу тима. „Дизелка“ у суботу гостује љишком Спартаку, док истог дана Задругар дочекује Раднички Шабачки. Оба сусрета почињу у 16.30.