23 мај 2016
Категорија Новости
23 маја 2016,
 Off

„Железничар“ је јуче у 26. колу Српске лиге Запад на домаћем терену резултатом 4:1 (2:0) остварио убедљиву победу над ФК „Мокра Гора“ из Зубиног Потока и задржао четврто место на табели. Голове за „Железничар “ постигли су: Спасеновић у 15, Миловановић у 24, Јанковић у 74. и Софронић у 82. минуту. Стрелац јединог гола за госте био је Радојевић у другом полувремену. “ Четири кола пре краја првенства , Лајковчани су ушли у мирну луку и пребринули бригу о опстанку, сада остаје само да се да акценат на квалитетној игри и остварењу што бољих резултата,“ задовољно коментарише Александар Лазаревић, тренер клуба. Наредну утакмицу „Жеља“ игра на Убу, у среду 25. маја.

„Задругар“ је поражен на гостовању у Љигу са 3:1. Стрелци за домаће били су Гавриловић и Ломић 2, док је једини гол за зелено-беле постигао Марковић из једанаестерца.