26 новембар 2017
Категорија Новости
26 новембра 2017,
 Off

У последњем колу јесењег дела првенства Српске лиге Запад ФК Железничар је поражен на свом стадиону од Полета из Љубића са 2:1. Једини погодак за Жељу постигао је Милисављевић у 36. минуту, док је за госте стрелац био Ковачевић у 77. и 90. минуту. Домаћи су кренули нападачки, Гајић је погодио пречку већ у 8. минуту, а Милисављевић у 36. довео Жеелзничар у вођство. У борбеном другом полувремену наставили су са нападима, али тим из Љубића је брзим контранападима преокренуо резултат. Плаво-бели су заузели на крају јесени 16. место са 13 бодова, док ФАП има 9 и ужичко Јединство Путеви 8. Лидер је Смедерево 1924 са 40 бодова. Од клубова из нашег краја најбоље пласирани су Убљани на петом месту са 31 бодом, док Будућност-Крушик на осмом има 25 бодова.

У последњем јесењем колу Зоне Дрина Задругар је у Сјеници поражен са 3:2. У средини је табеле, заузима осмо место са 21 бодом.