4 септембар 2018
Категорија Новости
4 септембра 2018,
 Off

У трећем колу новоформиране Колубарско-мачванске зоне лајковачки тимови забележили су половичан успех. У узбудљивом мечу пред својим навијачима Задругар је победио Рађевца из Крупња са 3:2, док је доскорашњи српсколигаш Железничар изгубио у убском селу Брезовице са 2:0. Млађи лајковачки клуб је сада на четвртом месту са две победе и једним поразом, док Жеља заузима 10. место са победом, ремијем и поразом.
На стадиону зелено-белих гости су повели у 32. минуту голом Мићића, да би у завршници првог полувремена изједначио Јеринић. У наставку утакмице Марковић је довео домаће у вођство, а најбољи стрелац Јеринић још једним голом повећао предност. Дамњановић је само ублажио пораз Рађевца. Брезовица, коју од ове сезоне води Дејан Стојановић, већ у првом минуту је погодила стативу, а убрзо и повела голом Гошића. На почетку другог полувремена, после продорица Ситарице и старта Тинтора, судија је свирао пенал за домаћина, који је Гошић претворио у погодак за коначних 2:0 за Брезовицу.